Pyragų diena Socialinių mokslų fakultete


Pyragų stalas

Pyragų stalas

Kalėdos – stebuklų ir gerumo metas. O juk dabar dalintis gėriu taip paprasta.

Gruodžio 18 d., Klaipėdos universiteto Socialinių mokslų fakultete įvyko ,,Pyragų diena“. Viskas buvo labai paprastai. Tereikėjo namie iškepti pyragą, atsinešti jį į Socialinių mokslų fakultetą ir parduoti jį už suderėtą kainą.

Paruoštas pyragų stalas dienos bėgyje sulaukė ne tik studentų, bet ir dėstytojų dėmesio. Smalsuoliai ne tik akimis gėrėjosi stalo gėrybėmis, bet ir noriai jomis vaišinosi. Žinoma, prieš tai paaukoję keletą litų. Buvo galima pasivaišinti ne tik saldžiais skanėstais, bet ir arbata.

,,Pyragų diena“ buvo surengta ne šiaip sau. Šios gražios akcijos tikslas – surinktus pinigėlius paaukoti vaikams. Jos metu surinktos lėšos bus skiriamos ,,Ąžuolyno“ gimnazijos mokinei Gretai. Mergaitė serga vėžiu.

Idėja surengti ,,Pyragų dieną“ kilo SMF SA pirmininkei Ernestai Genytei. ,,Idėja surengti tokią ar panašią akciją jau ilgai sukosi galvoje. Pasirodžius “Išsipildymo akcijos pyragų dienos“ projektui, noras tik sustiprėjo. Viena mergina iš atstovybės prisidėjo prie tokios akcijos organizavimo savo buvusioje mokykloje, Gargžduose. Pasidalino patirtimi ir nusprendėme, kad ir mes sugebėsim“ – pasakojo mergina.

Prie šios gražios akcijos prisidėjo KUSS Sveikatos moklsų fakultetas bei Klaipėdos Apskritojo Stalo Pirmininkas Michailas. Aktyvūs buvo ir administracijos atstovai, studentai bei atstovybės nariai. Akcijos metu buvo paaukota beveik 500 litų.

Studentų atstovybės pirmininkė dėkoja visiems prisidėjusiems prie šios gražios akcijos.

 

Autorė: Roberta Vičiulytė

Trackbacks

  1. […] ir šiemet. Dienos iniciatorė – SMF SA narė Eimantė Akrutaitė. „Šiemet nusprendėme šią gražią idėją pakartoti ir nudžiuginti vaikučius, neturinčius tėvelių“, – pasakojo SMF SA pirmininkė Brigita […]

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: