Sek Klaipėdos universitetą „Facebook‘e“


Klaipėdos universiteto paskyra.

Klaipėdos universiteto paskyra.

Klaipėdos universitetas tampa vis atviresnis ir paprasčiau pasiekiamas kiekvienam norinčiam bendrauti, rasti informaciją ar tiesiog besidominčiam universitete vykstančia veikla.

Štai visai neseniai buvo atnaujintas KU internetinis puslapis, kuris, lyginant su senuoju, yra kur kas informatyvesnis  ir lengviau suprantamas. Be to, socialiniame tinkle „Facebook“ atsirado nauja paskyra „Klaipėdos universitetas – oficialus“ . Taip pat informaciją apie KU galima rasti ir kitais būdais, apie kuriuos pasakoja KU atstovė spaudai ir leidinių redaktorė Edita Valinčienė.

 – Sakykite, kodėl buvo sukurta nauja KU paskyra „Facebook“  socialiniame tinkle.

Kaip žinia, Klaipėdos universitetas jau turėjo paskyrą ir ankščiau. Tačiau laikui bėgant atsirado daugybė pseudo profilių, paskirų su KU vardu, tad nusprendėme neklaidinti norinčiųjų pasiekti tikrąją paskyrą ir sukūrėme naują puslapį, pavadinimu „Klaipėdos universitetas – oficialus“.

Kokią informaciją lankytojai galės rasti „Facebook“?

Jau talpinama visokio pobūdžio informacija: nuo pranešimų apie vykstančius renginius iki nuotraukų, video reportažų, trumpų žinučių. Juk yra tokios informacijos, kurios nepatalpinsi į oficialų internetinį puslapį, tačiau ji įdomi, kaip antai trumpi video iš universiteto gyvenimo – štai tokia informacija ir pasieks „Facebook“ paskyros „mėgėjus“.

 „Klaipėdos universitetas – oficialus“ „Facebook“ atsirado praėjusių metų lapkričio mėnesį ir jau turi per penkis šimtus „mėgėjų”. Sakykite, ar besijungiančiųjų nemažėja. Juk paprastai naujai sukurti puslapiai didžiausio populiarumo sulaukia pirmosiomis savaitėmis.

Nuo pat paskyros sukūrimo mes sulaukiame 5-6 naujų pasekėjų per dieną. Šis rezultatas mus džiugina. Be to, visa mūsų komanda, KU Išorės komunikacijos ir rinkodaros skyrius, dirba tam, kad išpopuliarintų visus informacijos apie KU šaltinius. O jų yra ne vienas: „Facebook“, RSS, Youtube, KU laikraštis, KU televizija.

Ar tiesa, kad nuo šiol KU galima pasiekti ir „Skype“?

Taip, nuo šiol mes pasiekiami ir „Skype“ programos pagalba. Be to, jei kas neranda ar nenori ieškoti informacijos KU internetiniame puslapyje, nuo šiol gali užpildyti formą „KLAUSKITE“, kurios adresas http://www.ku.lt/kontaktai/klauskite/ . Klaipėdos universitetas rodo iniciatyvą bendrauti ir būti pasiekiamas visais įmanomais būdais tiek su moksleiviais, tiek su studentais bei kitais besidominčiais jiems paprasčiausiu ir greičiausiu būdu.

Na ir pabaigai, sakykite, kas tie žmonės, kurie atsakinėja į klausimus, skleidžia informaciją ir visaip kaip kitaip stengiasi, kad KU taptu visiems pasiekiamu?

Tai jaunų ir energingų žmonių komanda, daugelis jų patys neseniai baigę mokslus, na o dabar darbuojasi KU Išorės komunikacijos ir rinkodaros skyriuje.

Ačiū už pokalbį. Linkiu skaitytojų ir pasekėjų gausos!

 

Autorė: Aistė Šuksta

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: