„neAtrasta LT. Detektyvai tiria“ – tai ne tik pramoginis, bet ir intelektualus žaidimas


Detektyvai tiria žinias apie Lietuvą. Tomo Slivskio nuotr.

Detektyvai tiria žinias apie Lietuvą. Tomo Slivskio nuotr.

Balandžio 13 dieną neformalioje aplinkoje, Klaipėdos bare ,,Check‘in”, įvyko antrus metus iš eilės gyvuojantis unikalus detektyvinis žaidimas „neAtrasta.LT“. Renginį organizavo Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto III kurso Rekreacijos ir turizmo specialybės studentės. Susirinkusieji turėjo progą pagilinti jau turimas žinias apie Lietuvą.

Žaidimo organizatoriai

Šiemetinį renginį “neAtrasta LT. Detektyvai tiria“ realizavo, didžiuodamosi galėdamos pratęsti tradiciją, Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto III kurso Rekreacijos ir turizmo studenčių komanda: Viktorija, Dovilė, Ema, Martyna ir Goda.

Pasibaigus šurmuliui, vakaro šeimininkės džiaugiasi dalyviais, kurie aktyviai prisidėjo prie šio puikaus renginio sėkmės. ,,Idėjai įgyvendinti įdėjome išties daug darbo, laiko ir širdies, todėl labiausiai pradžiugino geri atsiliepimai. Pasibaigus renginiui jų išgirdome ne vieną. Mums svarbu, jog dalyviai liko patenkinti tuo, kad gerai praleido vakarą!”, – dalijosi mintimis vakaro organizatorė Martyna.

Renginio tikslas – kartu pagilinti žinias apie Lietuvą

Ar kada svajojote tapti mėgstamo detektyvinio filmo personažu? Štai taip galėjo pasijusti Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto Rekreacijos ir turizmo programos studentai ir jų svečiai. Renginio tikslas buvo ne konkuruoti tarpusavyje, o priešingai – kartu pagilinti žinias apie Lietuvą. Ne veltui detektyvams pavesta nagrinėti byla buvo sudaryta iš 10 protokolų. Kiekvienas iš jų buvo glaudžiai susijęs su viena iš 10-ies Lietuvoje esančių apskričių.  Žaidime dalyvavo šešios komandos, kurios, kaip tikri tyrėjai, dalyvavo paieškose. Smagios ir įdomios užduotys privertė pasukti galvą. Daugiausia teisingų atsakymų surinkusios komandos buvo apdovanotos prizais.

Žaidimo „neAtrasta LT. Detektyvai tiria“ pirmos vietos laimėtojų komandos atstovė Aida nuoširdžiai sako, kad renginys buvo labai smagus ir informatyvus. ,,Renginio metu nebuvo išvengta mažų techninių klaidelių, bet kita vertus – kas su tuo nesusiduria. Apie patį žaidimą esu geros nuomonės, nes praeitais metais su kolegomis patys jį ir sugalvojome, todėl širdis džiaugiasi, kad šių metų trečiakursės patikėjo mūsų idėja ir nusprendė ją tęsti” , – dalinasi savo nuomone mergina.

Juk neretas iš mūsų daugiau žino apie užsienio valstybes, o nemato, kokia graži Lietuva. Dovilė, viena iš renginio organizatorių, užakcentuoja: ,,Nepamirškite visuomet išlikti budrūs bei smalsūs, kad Lietuva niekada nedingtų iš jūsų pasąmonės”

SŽ- 14 grupė, Raimonda Daukantaitė

Renginio „neAtrasta LT. Detektyvai tiria“ akimirkos. Tomo Slivskio nuotr.

This slideshow requires JavaScript.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: