Į fakultetą grįžo šurmulys


Koridoriuose vėl pasigirdo žaismingas juokas ir jauni balsai. Auditorijos prisipildė naujų troškimų, vilčių bei ryžto. Toks šviesus ir kupinas šypsenų Socialinių mokslų fakultetas pasitiko pirmakursius rugsėjo 1-osios rytą. Šiemet Klaipėdos universiteto Socialinių mokslų fakultetą papildė daugiau nei 200 naujų studentų.

Šventėje dalyvavo ypatingi svečiai

Į mokslo metų pradžios šventę susirinko visa Socialinių mokslų bendruomenė: dekanatas, administracija, ekonomikos, vadybos, viešojo administravimo ir socialinės geografijos bei politikos ir komunikacijos mokslų katedrų nariai. Studentams Socialinių mokslų fakulteto dekanas prof. dr. Antanas Bučinskas ir fakulteto tarybos pirmininkas prof. dr. Vytautas Juščius linkėjo stiprybės, nepasiduoti ir siekti geriausių rezultatų. Buvęs universiteto rektorius, prof. habil. dr. Stasys Vaitekūnas studentus ramino ir sakė: „Belskite į duris ir jos jums bus atidarytos.“

Mokslo metų pradžios šventę Socialinių mokslų fakultete aplankė ypatingi svečiai: Centrinio Klaipėdos terminalo generalinis direktorius Benediktas Petrauskas ir Klaipėdos Laisvosios ekonominės zonos valdymo bendrovės generalinis direktorius Eimantas Kiudulas, kurie pasveikino studentus, pasirinkusius socialinius mokslus, ir linkėjo gerų rezultatų tiek moksle, tiek gyvenime.

Dekanas prof. dr. Antanas Bučinskas

Socialinių mokslų fakulteto dekanas prof. dr. Antanas Bučinskas

Centrinio Klaipėdos terminalo generalinis direktorius Benediktas Petrauskas

Centrinio Klaipėdos terminalo generalinis direktorius Benediktas Petrauskas

Klaipėdos LEZ valdymo bendrovės generalinis direktorius Eimantas Kiudulas

Klaipėdos LEZ valdymo bendrovės generalinis direktorius Eimantas Kiudulas

Įteiktos premijos

E. Kiudulas į fakulteto šventę atvyko ne tuščiomis, pasveikinęs studentus, įteikė UAB Klaipėdos laisvosios ekonominės zonos valdymo bendrovės vardines stipendijas 2016–2017 studijų metams Ekonomikos bakalauro nuolatinių studijų programos ketvirto kurso studentėms Gretai Viščiūnaitei ir Laurai Ališauskaitei. Paklaustos, kaip jaučiasi, merginos pritardamos viena kitai sakė, jog džiaugiasi, kad jų sunkus darbas liko įvertintas.

Taip pat šiemet verslo ekonomikos magistrantūros studijų programos antro kurso studentei Sandrai Butkevičiūtei skirta Lietuvių fondo Mykolo ir Amalijos Jagučių vardinė stipendija.

Ko tikisi studentai?

Pirmo kurso logistikos studentė Iveta Baužytė teigia, jog iš universiteto tikisi gerų įvertinimų, nesudėtingų ir linksmų pirmųjų mokslo metų. Paklausta, kodėl pasirinko būtent logistikos studijas, studentė atsakė trumpai: „Manau, jog logistika yra viena iš perspektyviausių specialybių.“ Netoliese stovėjusi Elinga Meržvinskaitė, pirmo kurso žurnalistikos studentė, su šypsena dėstė savo lūkesčius: „Noriu įgyti naujų žinių, gerų rezultatų, supratingų dėstytojų, susirasti naujų draugų ir geros atmosferos“. Taip pat mergina pridūrė, jog tikisi aukštos studijų kokybės. Antro kurso ekonomikos studentas Edmundas Jurkaitis pridūrė, jog tikisi įdomesnių paskaitų nei praėjusiais metais.

Studentai buvo pakviesti į auditorijas susipažinti su programų kuratoriais bei pabendrauti ir pažinti naujus kurso draugus. Šurmulys koridoriuose nutilo ir prasidėjo nauji mokslo metai.

Elinga Meržviskaitė, I kurso žurnalistikos studentė

Elinga Meržvinskaitė pirmo kurso žurnalistikos studentė

Edmundas Jurkaitis, II kurso ekonomikos studentas

Edmundas Jurkaitis antro kurso ekonomikos studentas

Daugiau akimirkų iš mokslo metų pradžios šventės:

This slideshow requires JavaScript.

Parengė: Emilija Masnikaitė, ketvirto kurso žurnalistikos studentė.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: