Kviečia siūlyti kandidatus apdovanojimams


Klaipėdos universitete jau ketvirti metai iš eilės organizuojami visuomeninės veiklos apdovanojimai „Auksinė burė“. Visi universiteto bendruomenės nariai gali siūlyti kandidatūras devynioms nominacijoms iki 2017 m. vasario 1 d.

Tiek studentai, tiek dėstytojai, tiek universiteto darbuotojai yra kviečiami pamąstyti ir pranešti apie asmenis ar organizacijas, kurios kuria gėrį ir skleidžia jį visiems, atlieka gerus bei gražius darbus, diegia naujoves, spindi kilnumu, sąžiningumu bei stebina rezultatais.

nuotrauka-j-baniene%cc%87s

Nugalėtojai bus apdovanoti Auksinių burių prizu. Praėjusių metų nuotrauka. Nuotr. Julijos Banienės

Universiteto laimėjimas „Auksinė burė“ šiemet atiteks:

 • Metų organizacijai – organizacijai, klubui, kolektyvui, kurio veikloje dalyvauja ar jo nariais gali būti Klaipėdos universiteto studentai;
 • Metų renginiui – renginiui, kuris buvo organizuotas Klaipėdos universitete;
 • Metų projektui – studentų kolektyvo ar organizacijos projektui, kuris gavo finansinę paramą ne tik iš universiteto;
 • Metų iniciatyvai – teigiamai, tačiau nebūtinai įgyvendintai, universiteto studento (-ų), organizacijos, klubo, kolektyvo iniciatyvai ar universiteto administracijos inicijuotai naujovei studentų atžvilgiu;
 • Metų atradimui – studentui ar organizacijai, kuris save atskleidė visuomeninėje veikloje;
 • Metų savanoriui – studentui, studentų grupei ar organizacijai, kuri vykdė savanorišką veiklą dėl kitų asmenų;
 • Metų pavyzdžiui – Klaipėdos universiteto darbuotojui, kuris aktyviai veikė visuomeniniais pagrindais ir ragino tai daryti studentus;
 • Universiteto sielai – visuomeniškai aktyviam studentui;
 • Universiteto laimėjimui – studentui, pasiekusiam ryškių laimėjimų sporto ar meno srityje.

Kandidatūras nominacijoms nurodant kandidato vardą, pavardę ar organizacijos pavadinimą, kontaktus ir, žinoma, nuopelnus teikti iki 2017 m. vasario 1 d. Studentų reikalų skyriuje Herkaus Manto g. 84, Senato pastatas 106 kab. arba elektroniniu paštu darius.rekis@ku.lt. Būtina nurodyti už kokius nuopelnus kandidatūra teikiama ne tik juos įvardijant, bet ir nurodant šių nuopelnų svarbą juos argumentuotai pagrindžiant.

Vasario mėnesį visi universiteto bendruomenės nariai galės balsuoti už jų manymu, geriausius, labiausiai nusipelniusius kandidatus, o kovo mėnesį išrinktųjų rankose jau atsidurs ir „Auksinės burės“.

Parengė: Rita Skirpstaitė

Comments

 1. Gražina Juodytė says:

  Nominacija – metų organizacija – siūlau “Lions“ Klaipėdos apskrities moterų klubą “Smiltė“, jau 10 x organizavusiam meno darbų aukcioną, kuriame surinktos lėšos paskirstomos šeimoms, auginančioms onkologinėmis ligomis susirgusius kūdikius ir vaikus. Prezidentės Genovaitės Sinskienės tel. 8 686 08004. Gražina Juodytė.

  • Rita says:

   Kandidatūras nominacijoms nurodant kandidato vardą, pavardę ar organizacijos pavadinimą, kontaktus ir, žinoma, nuopelnus teikti iki 2017 m. vasario 1 d. Studentų reikalų skyriuje Herkaus Manto g. 84, Senato pastatas 106 kab. arba elektroniniu paštu darius.rekis@ku.lt.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: