Klaipėdos universiteto krepšininkai perrašė istorijos metraščius


Vasario 6-ąją dieną vykusiose rungtynėse tarp Klaipėdos ir Šiaulių universitetų, uostamiesčio ekipa palaužė varžovus iš „saulės“ miesto ir taip įsirašė į LSKL istoriją – pirmą kartą tapo reguliaraus sezono nugalėtojais.

Šeimininkai žinodami turnyrinės lentelės situaciją nuo pirmų minučių paėmė vadžias į savo rankas ir rungtyniavo užtikrintai. Jiems reikėjo laimėti prieš Šiaulių studentus, kad užsitikrintų pirmąją vietą reguliariajame sezone. Noras laimėti ir pakoreguoti istoriją vedė KU krepšininkus į priekį, kurie jau po pirmųjų dviejų kėlinių buvo susikrovę 15-os taškų persvarą. Atrodė, jog šiose rungtynėse viskas bus aišku jau po pirmosios rungtynių pusės, bet tada savo žodį tarė ir ŠU studentai, kurie po pertraukos sparčiai tirpdė deficitą naudodamiesi tuo, jog KU ekipos treneris Osvaldas Kurauskas leido savo lyderiams pailsėti. Intriga buvo sugrąžinta ir laikėsi iki pat 37-os rungtynių minutės. Tada uostamiesčio komandos snaiperiai nutiesė kelią į pergalę ir rungtynės baigėsi rezultatu 108:99.

amir-fazlic-100995

Po pergalės

Klaipėdos universiteto komandos treneris Osvaldas Kurauskas įspėjo savo žaidėjus, kad šie neatsipalaiduotų ir neužmigtų ant laurų: „Tai istorinė pergalė. Tuo labai džiaugiamės. Greitai įgijome solidžią persvarą, leidau visiems pažaisti. Visgi išlaikyti koncentracijos iki dvikovos pabaigos nepavyko – varžovai sugebėjo atkurti intrigą. Gerai, kad rungtynių pabaigoje žaidėjai susitelkė ir iškovojo pergalę. Reikia pasimokyti iš blogų momentų ir atkrintamosiose rungtynėse panašių klaidų nebedaryti. Žaidėjams aiškinu, kad tas istorinis reguliariojo čempionato nugalėtojų vardas nublanks, jei mes neatliksime juodo darbo atkrintamosiose varžybose. Reikia stengtis žūtbūt įveikti pusfinalio barjerą ir toliau siekti maksimalių tikslų“.

KU komandą šiose rungtynėse į priekį vedė: Laurynas Bieliauskas – 28 taškai, Matas Jucikas – 22 taškai, Arūnas Mikalauskas – 20 taškų ir Ernestas Bružas 14 taškų.

Parengė: Rokas Misevičius 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: